RSS
sobota, 16 października 2010
Jacqueline Wilson - Pocałunek

Kroniki szklarni... Dwoje przyjaciół znających się od dziecka... Idą do innych szkół, poznają nowych przyjaciół, spotykają swoje pierwsze miłości i przeżywają rozczarowania... Jak skończy się ta historia? Powiem wam jedno... Nie tak jak myślicie!

6.0 na 6 gwiazdek

Christiane F. - My, dzieci z dworca ZOO

Szokująca relacja piętnastoletniej narkomanki z Berlina Zachodniego... Czytana zapewne, przez większość z was, książka, którą ja przeczytałam niedawno i wywarła na mnie ogromnie silne wrażenie... Wciągała tak bardzo, że nie chciało się przestać jej czytać... Zdecydowanie polecam!

5,9 na 6 gwiazdek

Renata Opala - K@jamoko, czyli kłopoty nastolatki

Bardzo ciekawa, wciągająca, napisana łatwym językiem książka. Ciepła i doskonała na chłodne jesienne wieczory. Opowiada o dziewczynce, która bardzo pragnie dostać pieska... i o jej innych kłopotach.! Polecam.!

5,9 na 6 gwiazdek

Waris Dirie - Kwiat pustyni

Bardzo fajna książka, a właściwie autobiografia jednej z najsłynniejszych modelek na świecie. Waris opowiada jak w wieku czterech lat została zgwałcona a w wieku pięciu przeżyła katusze rytualnego obrzezania. Bardzo ciekawa.! Polecam.!!!

5,8 na 6 gwiazdek

Meg Cabot - Szukając siebie

Kolejna wspaniała książka znanej na całej świecie autorki. Piąta część cyklu "1-800-jeśli-widziałeś-zadzwoń" Bardzo mi się podobała, cały czas trzymała w napięciu, aż do ostatniej kartki.

Historia dziewczyny, która została "walnięta" przez piorun i przez to zyskała paranormalne zdolności, dzięku którym mogła odnajdywać zaginionych we śnie.! Polecam!

5,9 na 6 gwiazdek

Brinx / Kommerling - E-mail z buziakiem

Bardzo długo nie uzupełniałam tego bloga i bardzo was za to przepraszam!

Dziś mam dla was książkę pt. "E-mail z buziakiem". Lektura ta bardzo mi się podobała! Opowiada o dziewczynie korespondującej z chłopakiem z angielskiej szkoły... Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy dziewczyny zaczynają kłamać, a chłopak przyjeżdża do ich miasta... Warto przeczytać.! Bardzo ciekawa książka z bardzo zaskakującym zaskoczeniem! Polecam!

5.7 na 6 gwiazdek