Wpisy z tagiem: miłość

wtorek, 31 sierpnia 2010
Miłość dzielona na 2 - Sabine Both

Książka wspaniała.! Kolejna, która ma krótkie rozdziały, przez co czyta się ją naprawdę szybko! Opowiada o Emmie, dziewczynie, której tato się żeni. Córka nowej żony jej ojca nie lubi Emmy, Emma też nie przepada za Mayą. W dodatku Emma jest zakochana w Sashy i boi się, że Maya zabierze jej go. Do najważniejszego dochodzi na i po ślubie rodziców dziewczyn. A co to takiego? Przekonajcie się sami, bo naprawdę warto.!!!

5,9 / 6 gwiazdek

czwartek, 26 sierpnia 2010
Angela Gerrits - Lisa i Lucia, Miłość do kwadratu

Lucia jest niekwestionowaną gwiazdą poezji: jej wiersze o miłości spotykają się z największym uznaniem rówieśników, a także jurorów szkolnego konkursu. Niestety, po nieszczęśliwym związku z głupim Axelem raz na zawsze przysięgła sobie, że już się nie zakocha. Lisa, siostra bliźniaczka Lucii, chce podbić świat jako gwiazda popu. Doskonale się składa, bo Black Spiders właśnie szukają wokalistki! Gdyby jeszcze lider zespołu nie był taki nieznośny... Zanosi się na katastrofę, kiedy Lucia zakochuje się w nim po uszy, bo... Finn nawet nie przypuszcza, że arogancka Lisa ma siostrę bliźniaczkę. W dodatku Lisa staje się nagle obiektem zainteresowań Axela, byłego chłopaka Lucii... Książka fajna, śmieszna i ciekawa... Warto przeczytać...

5,6 / 6 gwiazdek

Lurlene McDaniel - Różowe Anioły - Opowieść Rainy

Wspaniala książka. Autorka tej samej książki co " Pozwól mi odejść " - Mojej ulubionej powieści. Czytając jej książki przenoszę się całkiem do innego świata... Opowiada ona o historiach, które mogą się przydarzyć każdemu z nas... Przyjaciółki uznały pracę w szpitalu za tak satysfakcjonującą, że postanowiły pomagać tam przez ostatni rok w szkole. Raina nie może się doczekać, kiedy zacznie spędzać więcej czasu ze swoim chłopakiem , Hunterem. Kathleen nadal widuje się z Carsonem, ale uczą się w róznych szkołach, więc obawia się, że ich związek nie przetrwa rozstania. W książce okazuje się, że Raina ma siostrę o której nie wiedziała, bo matka oddała ją do adopcji, lecz teraz musza się zobaczyć, bo jej siostra chora jest na białaczkę a Raina chce jej oddać szpik. Uczęszcza w ceremoni ślubu swojej siostry, który odbywa się w szpitalu, nim jeszcze Jej siostra przejdzie zabieg. Raina jest też świadkiem szokującego wydarzenia, gdy jedna z niej podopiecznych, mała, śmiertelnie chora, Annie, umiera jej na rękach... Myślę, że każdy powinien ją przeczytać. Lurlene McDaniel jest wspaniałą pisarką, a jej książki uczą nas, czytelników bardzo wielu rzeczy... Chcecie wiedzieć jak to się skończy.? Przeczytajcie ją.!

6,0 / 6 gwiazdek

List w Butelce - Jahnna N Malcolm

Fascynująca, romantyczna powieść dla młodzieży.! Opowiada ona o dziewczynie, która pewnego dnia na plaży znajduje list w butelce, który dryfował po morzu przez 9 lat. Dziewczyna nawet nie wie, że spotyka autora listu w ten sam dzień, w którym ten list odnajduje... Jak to się skończy.? jesteście ciekawi.? Więc sięgajcie po " List w butelce "

5,4 / 6 gwiazdek

Pozwól Mi odejść - Lurlene McDaniel

NAJPIĘKNIEJSZA KSIĄŻKA JAKĄ KIEDYKOLWIEK CZYTAŁAM... Nie wiem, co musiałabym przeczytać, aby przebiło to tą książkę... Nathan Malone nigdy nie uczęszczał do zwykłej szkoły, uczył się w domu, spędzał niewiele czasu z rówieśnikami i nie chodził na randki. Kiedy matka Nathana musi poświęcać więcej czasu jego nowonarodzonym siostrom, ostatni rok nauki w liceum Nathan spędza w zwykłej szkole. Podczas pierwszego dnia pobytu w nowej szkole Nathan zwraca uwagę na Lisę, dziewczynę na motocyklu. Lisa i Nathan uczą się w tej samej grupie na zajęciach języka angielskiego. Lisa to indywidualistka, która nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni... Później okazuje się, że Lisa jest śmiertelnie chora... Czy umrze.? O tym musicie dowiedzieć się sami.!!! NAJLEPSZA KSIĄŻKA NA ŚWIECIE.!

6,0 + / 6 gwiazdek .!!!

Kocham Cię Danny - Hilary Freeman

Mówię otwarcie... Przy tej książce płakałam... Książek o miłości jest bardzo wiele i zazwyczaj końcą szię Happy Andem... Sięgając po tą książkę, myślałam, że to jedna z książek z tego rodzaju, lecz myliłam się... Historia ta opowiadała o trudnej miłości i konsekwencajch, które czasami trzeba zapłacić... Myślę, że autorka stworzyła piękną i pouczającą książkę, po którą powinna księgnąć każda z was...

6,0 / 6 gwiazdek

Sms zza światów - Bianka Minte Konig

Świetna książka.! Dla młodzieży, o miłości z dodatkiem grozy. Wszystko zaczyna się od projektu na cmentarzu, na którym to dziewczyna imieniem Constanze znajduje tajemniczy grób i postanawia odkryć jego tajemnicę...

5,7 / 6 gwiazdek

Zaledwie kilka dni - Beata Ostrowicka

To wzruszająca opowieść o dwóch przyjaciółkach zakochanych w jednym chłopaku... W chłopaku, który nie zasługuje na żadną z nich... Miość, przyjaźń, zdrada, zaufanie... To wszystko przejawia się w tej książce, przy której można płakać.! POLECAM.!

6,0 / 6 gwiazdek